Kā mūs atrast
Atipiskās
protezēšanas
laboratorija
Liepājas 3, Rīga LV-1002
      

Profesors Evgueni Dukendjiev
1983
Ženēva
ANO intelektuālā īpašuma organizācijas "Zelta medaļa" par jauna bio robotottehnikas zinātniskā virziena izveidošanu (antropomorfās un zoomorfās sistēmas un mehānismi)
 
2004
Honkonga
Par oriģinālo  ideju cilvēka balsta aparāta izpētes   dinamikā  novērtējot pēdu nospiedumus un    par šīs idejas klīnisko ieviešanu
 
Kont. tel: +371 67676111 E-mail: bionika@zb.lv
SIA "ATIPISKĀS PROTEZĒŠANAS LABORATORIJA".
APL pirmo reizi parādījās Rīgas Tehniskajā universitātē 1997. gadā kā studiju programmas “Bionika un protezēšana” studentu apmācības klīniski tehniskā bāze.
   Kopš 1999. gada APL ir filiāles Latvijas lielākajās pilsētās: Daugavpilī, Liepājā, Valmierā.
   2000. gadā Universitātes laboratorija pārtapa par patstāvīgu vienību - SIA “Atipiskās protezēšanas laboratoriju” (SIA “APL”) turklāt, paliekot par universitātes klīnisko bāzi.
   SIA “APL” strādā labākie savas jomas speciālisti, un ražojamās produkcijas kvalitātes apliecinājumā, SIA “APL” 2002. 4.decembrī. saņēma starptautisku kvalitātes sertifikātu pēc EN ISO 9001:2000 standarta.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   APL izgatavo jebkuras sarežģītības pakāpes  roku un kāju protēzes, roku, kāju un ķermeņa ortoze, kā arī protēžu sistēmas, kas paredzētas visam ķermenim, darba gaitā izmantojot gan standarta, pasaulē atzītās tehnoloģijas, tā arī unikālās autora metodes.